MUTFAK ŞEFİ İŞ İLANI – 12.02.2021 – MURATPAŞA İŞ İLANI

MURATPAŞA iş ilanıLA BOUTIQUE OTEL eleman ilanı MUTFAK ŞEFİ ilanı Buradaki .MUTFAK ŞEFİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
LA BOUTIQUE OTEL
Pozisyon :
MUTFAK ŞEFİ
İlçe :
MURATPAŞA iş ilanı
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Lara bölgesinde bulunan 12 ay açık otelimize aşağıdaki kriterlere uygun Mutfak Şefi çalışma arkadaşı aramaktayız. *Tercihen üniversitelerin Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun veya Mesleki yeterlilik ya da Ustalık belgesine sahip *Benzer pozisyonda en az 5 sene tecrübeli *Hijyen ve gıda güvenliği yönetim sistemleri konusunda bilgi sahibi ve deneyimli *Mutfak personelinin eğitim planlamasını yapabilecek ve mesleki eğitimleri verebilecek *Personel yönetimi konusunda disiplinli ve adil *Banket ve grup yemekleri , coffee break menülerine ek A La Carte menülerin cost ve reçete çalışmalarına hakim, Adayların fotoğraflı özgeçmişlerini erdem.gezer@laboutiquehotels.com.tr adresine göndermesini rica ederiz.

#muratpaşamodhotel #muratpaşaisilanı #muratpaşaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #muratpaşa #isara , #muratpaşaisilani, #antalyaisilani