MUHASEBE MÜDÜRÜ İŞ İLANI – 28.01.2021 – ALANYA İŞ İLANI

ALANYA iş ilanıWHİTE CİTY RESORT OTEL – WHİTE CİTY BEACH OTEL eleman ilanı MUHASEBE MÜDÜRÜ ilanı Buradaki .MUHASEBE MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
WHİTE CİTY RESORT OTEL – WHİTE CİTY BEACH OTEL
Pozisyon :
MUHASEBE MÜDÜRÜ
İlçe :
ALANYA iş ilanı
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya Türkler Mevkiinde bulunan 5 Yıldızlı WHİTE CİTY RESORT Otel’imizde görev yapmak üzere MUHASEBE MÜDÜRÜ aramaktayız. GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI – * Üniversitelerin İşletme, İktisat , Maliye vb. bölümlerinden mezun, * Eletra programlarına ve MS Office uygulamalarına hakim, * Genel Muhasebe, Mali işler konusunda ve yönetici konumunda en az 5 ile 10 yıl Otel deneyimli, * Askerlikle ilişiği olmayan (erkek adaylar için), * Takım çalışmasına yatkın, tecrübeli, * Çözüm odaklı, yazılı ve sözlü iletişim beceresi yüksek, * Disiplinli, diksiyonu düzgün, dış görünümüne özen gösteren, * Bilanço ve diğer mali tabloları dönemsel raporları hazırlayabilen, * Yeni Türk Ticaret Kanunu ve Vergi Mevzuatına (KDV, Muhtasar, Geçici Vergi, Kurum Beyannamelerine) hakim, * Yeni Yürürlüğe giren Muhtasar Prim Hizmet beyannamesine hakim * Şirket muhasebe kayıtlarının doğru ve usulüne uygun ve zamanında tutulması sağlayacak, * Resmi kurumlara beyan ve bildirimlerin zamanında ve eksiksiz yapılmasını sağlayacak, * Günlük ödeme planlarını oluşturacak, * Tahsilat takibini yapacak, * Banka yazışmalarını sürdürecek, * Ödeme, kredi, vergi borçlarının takibini yapacak * Otel muhasebesi konusunda deneyimli, * İş ahlakına sahip ve sır saklayabilen, * Kendine ve işine gerekli özeni gösteren *Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek ve saat olayını düşünmeyen, * Dönem kapanış işlemlerinin planlanması, koordinasyonu ve kontrolünü sağlamak, * Tüm beyanname, mali tablo ve vergisel yükümlülüklerin son kontrolünü yapmak, * Mevzuat sirkülerinin incelemek ve gerekli birimlere iletmek, * Satış faturaları, alış faturaları, masraf formu, malzeme ve hizmet talep formu vb. düzenlemeleri yapıp, yönetim onayına hazırlamak, * Ödeme listelerinin son kontrolünü yapmak, * Cari mutabakatların kontrolünü yapmak ve takip etmek. * Vergi dairesi veya SGK’ya verilecek/ödenecek bildirge ve beyannamelerin kontrolünü yapmak, * Her türlü vergi, SGK, aidat, şirkete yapılmış tebligat vb. ödemelerinin zamanında yapılmasını sağlamak. – Sürekli çalışmayı hedefleyen, *Alanya bölgesinde ikamet eden Adayların resimli özgeçmişlerini ik@whitecityresort.com mail adresine iletmelerini rica ederiz..

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #alanyaisilani, #antalyaisilani