MUHASEBE MÜDÜRÜ İŞ İLANI – 27.01.2021 – ALANYA İŞ İLANI

ALANYA iş ilanıAYDINBEY GOLD DREAMS HOTEL eleman ilanı MUHASEBE MÜDÜRÜ ilanı Buradaki .MUHASEBE MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
AYDINBEY GOLD DREAMS HOTEL
Pozisyon :
MUHASEBE MÜDÜRÜ
İlçe :
ALANYA iş ilanı
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Antalya Alanya Türkler mevkii adresinde bulunan 5*yıldızlı otelimiz Aydınbey Gold Dreams Hotel ‘e aşağıda belirtilen özelliklerde; .Ekip çalışmasına önem veren, iletişim yönü güçlü takım çalışmasına yatkın, · Şirket üst yönetimine Finansal, Maliyet ve Stok raporları hazırlayabilecek, · Vergi, SGK, E-Fatura, E-Defter, E-Arşiv mevzuatlarına hakim, ilgili süreçleri uygulayabilecek, · Tüm muhasebe kayıtlarının oluşturulması sağlayacak, · Masraf ödemelerinin takibi, satın alma ve satış faturalarının takip edecek ve ödemesini gerçekleştirecek, · Tüm ödemeleri düzenli takip ederek ödeme listelerini haftalık olarak hazırlayacak, · Muhasebe ve finans ile ilgili tüm süreçleri takip edecek. · Tercihen üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonomi bölümlerinden mezun, · Genel ve Ticari Muhasebe konusunda minimum 3 yıl yöneticilik tecrübesine sahip, · Maliyet ve Finansman konularında planlama, raporlama yapabilecek düzeyde bilgi ve beceri sahibi, · MS Ofis Programlarına ve Netsis programına hakim Muhasebe Müdürü aramaktayız.İlgilenen adayların mail yolu ile yada şahsen başvurmaları rica olunur. Not:Manavgat ve Alanya’ya servisimiz vardır.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #alanyaisilani, #antalyaisilani