MİSAFİR İLİŞKİLERİ ELEMANI İŞ İLANI – 12.01.2021 – ALANYA İŞ İLANI

ALANYA iş ilanıJ.O.DREAMS YAT. GAY. DAN. İNŞ. TİC.LTD. ŞTİ. eleman ilanı MİSAFİR İLİŞKİLERİ ELEMANI ilanı Buradaki .MİSAFİR İLİŞKİLERİ ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
J.O.DREAMS YAT. GAY. DAN. İNŞ. TİC.LTD. ŞTİ.
Pozisyon :
MİSAFİR İLİŞKİLERİ ELEMANI
İlçe :
ALANYA iş ilanı
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
ERSONEL İLANI Biz Alanya merkezli bir profesyonel hizmetler ve emlak firmasıyız. Tüm kalbimiz ve ruhumuzla çoğunlukla yabancılara ait olan binlerce mülkten sorumluyuz. İşimize verdiğimiz değer, sadece mesleki başarıya ulaşabilmek değil, müşterilerimiz her birini gerçekten mutlu ederek bir fark yaratabilmekten geliyor. Eğer bu anlamlı yolculukta, 60 kişilik bir ekibin bir parçası olmak isterseniz, belki de bu tam size göre bir iş olabilir. Şirketimize yönetim departmanında çalışacak ‘Müşteri ilişkileri personeli ‘ aranmaktadır. *İyi derecede İngilizce bilen(okuma-yazma-konuşma), *Tercihen Rusça bilen, *İyi derecede bilgisayar bilgisi olan, *Tercihen Üniversite mezunu, *Tercihen araba ve motor ehliyeti olan, *Müşteri ilişkilerinde kendini geliştirmiş, *İletişim becerileri yüksek, *Ekip çalışmasına yatkın, *Sorumluluk bilinci yüksek ve iş ahlakına sahip, *Alanya’da ikamet eden, *Lojman ve ya kalacak imkânımız bulunmamaktadır, *TC vatandaşı olan, *Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış. Başvurular için Alanyum Arkası Cristal Park 1 sitesi karşısı J.O.DREAMS HOME SERVİCES ofisimize gelmenizi rica ederiz. Tel:0242 515 03 21 *Firmamız hakkında daha detaylı bilgiye www.jodreams.dk adresinden ulaşabilirsiniz..

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #alanyaisilani, #antalyaisilani