MİSAFİR İLİŞKİLERİ ELEMANI İŞ İLANI – 05.02.2021 – MURATPAŞA İŞ İLANI

MURATPAŞA iş ilanıWebius Digital eleman ilanı MİSAFİR İLİŞKİLERİ ELEMANI ilanı Buradaki .MİSAFİR İLİŞKİLERİ ELEMANI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
Webius Digital
Pozisyon :
MİSAFİR İLİŞKİLERİ ELEMANI
İlçe :
MURATPAŞA iş ilanı
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
SADECE ANTALYA’DA İKAMET EDEN, UZUN SÜRELİ ÇALIŞMAYA ENGELŞ OLMAYAN, SADECE TC VATANDAŞLARI İÇİN GEÇERLİDİR! Antalya Lara’da 5 yıldızlı otellere hizmet veren, sektörün öncülerinden Webius Digital’in büyüyen ekibinde 12 ay kesintisiz çalıştırılmak üzere CRM ve Misafir İlişkileri elemanları arıyoruz. TC Vatandaşı, En az Lise mezunu, tercihen Üniversite mezunu bayan, İleri seviyede Türkçe, İngilizce, Rusça dillerinden en az ikisini iyi derecede yazabilen bayan arkadaşlar (2 dil tercih sebebidir) Sosyal medya kanallarını ve otel değerlendirme sitelerini kullanmaya vakıf, Otelcilik sektöründe tecrübesi olan, Etkin iletişim becerisine sahip, Kişisel ve kurumsal gelişime ve yeniliklere açık, Yaratıcı yönü bulunan, Misafir odaklı hizmet prensibine sahip, sorumluluk alabilecek, Analitik problem çözme yeteneği olan, pratik, sabırlı, Esnek çalışma saatlerine uyabilecek, Takım çalışmasına yatkın, Kendi kendini motive edebilen. 12 Ay çalışabilecek. İş Tanımı: Otellerin sosyal medya kanallarında görsel ve sözel içerikler paylaşmak, bu kanallarda ve otel değerlendirme sitelerinde online misafir ilişkileri hizmeti vermek.

#muratpaşamodhotel #muratpaşaisilanı #muratpaşaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #muratpaşa #isara , #muratpaşaisilani, #antalyaisilani