MİRAGE PARK RESORT OTEL – COST CONTROLLER – 06.11.2021 – KEMER İŞ İLANI

KEMER iş ilanınıMİRAGE PARK RESORT OTEL eleman ilanı COST CONTROLLER ilanı Buradaki .COST CONTROLLER iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
MİRAGE PARK RESORT OTEL
Pozisyon :
COST CONTROLLER
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Antalya Kemer/Göynük bölgesinde bulunan 12 ay açık 5 yıldızle tesisimiz için Gece Envanter/ Sayım Ekip Elemanları aramaktayız. Pozisyon ile ilgili kısa görev tanımı ve uygun adayların taşıması gereken özellikler aşağıda yer almaktadır. Çoğunlukla Gece olmak üzere (gece-gündüz), yönetmeliklere uygun olarak envantere katılmak, Talep edildiğinde depo envanterlerine katılım sağlamak Sayımların prosedürlere uygunluğunu denetlemek, Sayım farklarına ilişkin gerekli operasyonel ve sistemsel doğrulukları kontrol etmek, Talep edildiğinde sayım raporlarını bağlı bulunduğu departmana iletmek Talep edildiğinde, departmanlarda imha, iade, transfer vb. stok faaliyetlerine ilişkin işlemlerin kontrolleri sağlamak ve bağlı bulunduğu departmana raporlamak Aranan Nitelikler Tercihen lise ve ön lisans mezunu, Ürün bilgisine sahip ve stok yönetimi konularında kendini geliştirmiş, MS Office uygulamalarına hakim, Gece çalışma saatleri koşullarına uygun, fiziksel engeli olmayan, Yoğun ve esnek çalışma temposuna ayak uydurabilen, dinamik Detaycı düşünce yapısına sahip, dikkatli Yazılı ve sözlü iletişim becerisi yüksek çalışma arkadaşları aramaktayız.

#kemermodhotel #kemerisilanı #kemerelemanilanı #isilanı #elemanilanı #kemer #isara , #ANTALYA / KEMERisilani, #KEMERisilani