LYRA GROUP HOTELS – BAHÇE ŞEFİ – 01.02.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıLYRA GROUP HOTELS eleman ilanı BAHÇE ŞEFİ ilanı Buradaki .BAHÇE ŞEFİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
LYRA GROUP HOTELS
Pozisyon :
BAHÇE ŞEFİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Antalya /Manavgat/ Kızılağaç bölgesinde bulunan otellerimizde görevlendirilmek üzere Bahçe şefi aramaktayız. * Çim biçme ve çim makinesini kullanmada deneyimli, * Bahçıvanlık konusunda tecrübeli, tercihen bu konuda eğitim almış, * Bahçe bakımı, bitki sulama, bitki koruma, süs bitkilerinin bakımı ve peyzaj işlerinde deneyimli, * Sulama faaliyetlerini yürütecek, * Erkek adaylar için askerlik vazifesini tamamlamış olmak İlgilenen adayların mail veya şahsen başvuruda bulunmalarını rica eder iş ilanına yapacağınız başvurularda ileteceğiniz verileri açık rızanız doğrultusunda pozisyona uygun adayın belirlenmesi amacıyla işlemekteyiz. Aday değerlendirme süreçlerinde yalnızca devran.sivas@lyrahotel.com adresine gönderilen Lyra/Heaven İş Başvuru Formu dikkate alınır. İhtiyaç dışı bilgi paylaşımından ve harici kanallardan paylaşılan bilgilerden dolayı Lyra/Heaven’ın sorumluluğu bulunmadığını ve kişisel verileriniz üzerinde 6698 Sayılı Kanun’un 11. maddesinde yer alan haklarınızı her zaman işletebileceğinizi hatırlatırız. Not: Manavgat içi servisimiz bulunmaktadır.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani