KREDİLER ŞEFİ İŞ İLANI – 04.02.2021 – Antalya İŞ İLANI

Antalya iş ilanıFUN&SUN COMFORT BEACH RESORT eleman ilanı KREDİLER ŞEFİ ilanı Buradaki .KREDİLER ŞEFİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
FUN&SUN COMFORT BEACH RESORT
Pozisyon :
KREDİLER ŞEFİ
İlçe :
Antalya iş ilanı
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Kemer Göynük bölgesinde bulunan 5* işletmemize yaz sezonu için aşağıdaki kriterlere uygun çalışma KREDİLER ŞEFİ çalışma arkadaşı aramaktayız . * Günlük Ön Ödemeli Acentalarla Görüşülmesi ve Tahsili * Fatura Fiyat Kontrolü * Günlük Proforma Kontrolleri * Günlük Acenta Fatura Kesimi * İade ve Komisyon Faturaların Kaydı * Yurtdışı acentaların materbill hazırlanması/ödeme takibi * Acenta Tahsilatlarının Takibi ve Yaşlandırma Raporunun Hazırlanması * Bs-Ba Mutabakatların Hazırlanması ve Takibi * 181 Tahakkuk Hesapların(C.Ledger/Küçük Kasa/K.Kart/Gelir Kontrol …) Mahsubu ve Kontrolü * Cari Mutabakatlarının Hazırlanıp Raporlanması * Kdv Hesapların ve Gelir Faturaların Beyan Öncesi Kontrolu * Kontrat ve Aksiyonların Takibi * Şubeler arası Virmanlar, Mahsupların Yapılması * Eb fiyat konfirmelerini vermek ve mutabakatlarını saglamak.

#Antalyamodhotel #Antalyaisilanı #Antalyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #Antalya #isara , #Antalyaisilani, #antalyaisilani