KİRMAN CALYPTUS HOTEL – RESEPSİYONİST – 04.02.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıKİRMAN CALYPTUS HOTEL eleman ilanı RESEPSİYONİST ilanı Buradaki .RESEPSİYONİST iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
KİRMAN CALYPTUS HOTEL
Pozisyon :
RESEPSİYONİST
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Resepsiyonist Manavgat’ta bulunan KİRMAN CALYPTUS RESORT SPA Otelimizde görevlendirmek üzere “Resepsiyonist ” arayışımız bulunmaktadır. * Tercihen Üniversite ya da Yüksek Okul mezunu, * Almanca, İngilizce ya da Rusça dillerinden en az iki dile hakim, * Office programlarına hakim, tercihen Asyasoft programını kullanabilen, * Alanında benzer otellerde en az 2 yıl tecrübe sahibi, * Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, * Güler yüzlü, pozitif, dış görünümüne özen gösteren ve problem çözme yetisine sahip, * Tercihen askerlikle ilişiği kalmamış, İlgilenen adayların ik@calyptus.com.tr mail adresine resimli özgeçmişlerini göndermeleri ya da şahsen başvuru yapmaları rica olunur.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani