KİRMAN CALYPTUS HOTEL – NIGHT AUDITOR – 04.02.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıKİRMAN CALYPTUS HOTEL eleman ilanı NIGHT AUDITOR ilanı Buradaki .NIGHT AUDITOR iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
KİRMAN CALYPTUS HOTEL
Pozisyon :
NIGHT AUDITOR
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Gece Resepsiyonisti-Night Auditor Manavgat’ta bulunan KİRMAN CALYPTUS RESORT SPA Otelimizde görevlendirmek üzere “Gece Resepsiyonist ” arayışımız bulunmaktadır. * Tercihen Üniversite ya da Yüksek Okul mezunu, * Almanca, İngilizce ya da Rusça dillerinden en az iki dile hakim, * Office programlarına hakim, tercihen Asyasoft programını kullanabilen, * Alanında benzer otellerde en az 2 yıl tecrübe sahibi, * Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecek, * Güler yüzlü, pozitif, dış görünümüne özen gösteren ve problem çözme yetisine sahip, * Tercihen askerlikle ilişiği kalmamış, İlgilenen adayların ik@calyptus.com.tr mail adresine resimli özgeçmişlerini göndermeleri ya da şahsen başvuru yapmaları rica olunur.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani