KAYA TURISTIK TESISLERI TITREYENGÖL OTELCILIK A.Ş. KAYA BELEK HOTEL – İNŞAATÇI – 13.11.2020 – BELEK İŞ İLANI

BELEK iş ilanınıKAYA TURISTIK TESISLERI TITREYENGÖL OTELCILIK A.Ş. KAYA BELEK HOTEL eleman ilanı İNŞAATÇI ilanı Buradaki .İNŞAATÇI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
KAYA TURISTIK TESISLERI TITREYENGÖL OTELCILIK A.Ş. KAYA BELEK HOTEL
Pozisyon :
İNŞAATÇI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Aşağıdaki alanlarda tecrübeli ustalar aranmaktadır. 1- Koltuk ve Döşeme Ustası -Koltuk ve döşeme alanında deneyimli, -Otel tecrübesi olan, -Vardiyalı çalıma sistemine uyabilen, -Güler yüzlü ve misafir odaklı, -Takım çalışmasına uyabilecek, -12 ay istihdam, servis, yemek ve dolgun ücret. 2- Duvar Kağıdı Ustası -Duvar kağıdı ustalığı deneyimi olan, -Otel tecrübesi olan, -Vardiyalı çalıma sistemine uyabilen, -Güler yüzlü ve misafir odaklı, -Takım çalışmasına uyabilecek, -12 ay istihdam, servis, yemek ve dolgun ücret. 3- Boya, Alçı ve Sıva Ustası -Boya, alçı ve sıva ustalığı deneyimi olan, -Otel tecrübesi olan, -Vardiyalı çalıma sistemine uyabilen, -Güler yüzlü ve misafir odaklı, -Takım çalışmasına uyabilecek, -12 ay istihdam, servis, yemek ve dolgun ücret. 4- Mobilya ve Cila Ustası -Mobilya ve cila ustalığı deneyimi olan, -Otel tecrübesi olan, -Vardiyalı çalıma sistemine uyabilen, -Güler yüzlü ve misafir odaklı, -Takım çalışmasına uyabilecek, -12 ay istihdam, servis, yemek ve dolgun ücret. 5- Tabanca Boya Ustası -Tabanca boya ustalığı deneyimi olan, -Otel tecrübesi olan, -Vardiyalı çalıma sistemine uyabilen, -Güler yüzlü ve misafir odaklı, -Takım çalışmasına uyabilecek, -12 ay istihdam, servis, yemek ve dolgun ücret.

#belekmodhotel #belekisilanı #belekelemanilanı #isilanı #elemanilanı #belek #isara , #ANTALYA / BELEKisilani, #BELEKisilani

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir