KAYA TURISTIK TESISLERI TITREYENGÖL OTELCILIK A.Ş. KAYA BELEK HOTEL – BOYACI – 13.11.2020 – BELEK İŞ İLANI

BELEK iş ilanınıKAYA TURISTIK TESISLERI TITREYENGÖL OTELCILIK A.Ş. KAYA BELEK HOTEL eleman ilanı BOYACI ilanı Buradaki .BOYACI iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
KAYA TURISTIK TESISLERI TITREYENGÖL OTELCILIK A.Ş. KAYA BELEK HOTEL
Pozisyon :
BOYACI
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Aşağıdaki Alanlarda Teknik Servis Departamanına Tecrübeli Ustalar Aranmaktadır. Duvar Kağıdı Ustası -Duvar kağıdı ustalığı deneyimi olan, -Otel tecrübesi olan, -Vardiyalı çalıma sistemine uyabilen, -Güler yüzlü ve misafir odaklı, -Takım çalışmasına uyabilecek, -12 ay istihdam, servis, yemek ve dolgun ücret. Boya, Alçı ve Sıva Ustası -Boya, alçı ve sıva ustalığı deneyimi olan, -Otel tecrübesi olan, -Vardiyalı çalıma sistemine uyabilen, -Güler yüzlü ve misafir odaklı, -Takım çalışmasına uyabilecek, -12 ay istihdam, servis, yemek ve dolgun ücret. Tabanca Boya Ustası -Tabanca boya ustalığı deneyimi olan, -Otel tecrübesi olan, -Vardiyalı çalıma sistemine uyabilen, -Güler yüzlü ve misafir odaklı, -Takım çalışmasına uyabilecek, -12 ay istihdam, servis, yemek ve dolgun ücret.

#belekmodhotel #belekisilanı #belekelemanilanı #isilanı #elemanilanı #belek #isara , #ANTALYA / BELEKisilani, #BELEKisilani

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir