KALİTE MÜDÜRÜ İŞ İLANI – 23.02.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanıLYRAGROUPSHOTEL eleman ilanı KALİTE MÜDÜRÜ ilanı Buradaki .KALİTE MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
LYRAGROUPSHOTEL
Pozisyon :
KALİTE MÜDÜRÜ
İlçe :
MANAVGAT iş ilanı
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Manavgat Kızılağaç bölgesinde bulunan otelimizde görevlendirilmek üzere Kalite Müdürü aramaktayız. * Tercihen benzer pozisyonda 5 yıldızlı otelde en az 3 yıl deneyime sahip olan, * Tercihen 4 yıllık üniversite mezunu,(Gıda Mühendisi bölümünden mezun) * Tercihen en az bir yabancı dili bilen, * ISO 9001,ISO 14001,ISO 22000,ISO 18001 ve ISO 10002,Standartlarını bilen ve yönetebilen, * Kalite ,Çevre ve Gıda Güvenliği sistemlerinin kurulmasını sağlayan, takip eden ve sürecin işleyişi için gerekli denetimleri yapabilen, * Etkili iletişim, analitik düşünme, empati yapabilme, sonuç odaklı çalışma becerilerine sahip olan, * Şirketin belirlenen Misyon ,vizyon ve kalite politikalarını çalışanlara benimsenmesini sağlayabilecek, Ilgilenen adaylarin Cv’lerini ekte ki mail adresine göndermelerini önemle rica ederiz. Görüsmeler Cv’ler üzerinden degerlendirmeye alinacaktir.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #manavgatisilani, #antalyaisilani