J.O.DREAMS YAT. GAY. DAN. İNŞ. TİC.LTD. ŞTİ. – MUHASEBE MÜDÜRÜ – 16.04.2022 – ALANYA İŞ İLANI

ALANYA iş ilanınıJ.O.DREAMS YAT. GAY. DAN. İNŞ. TİC.LTD. ŞTİ. eleman ilanı MUHASEBE MÜDÜRÜ ilanı Buradaki .MUHASEBE MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
J.O.DREAMS YAT. GAY. DAN. İNŞ. TİC.LTD. ŞTİ.
Pozisyon :
MUHASEBE MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
MUHASEBE MÜDÜRÜ GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI: Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun olmuş, Muhasebe ve programlarıyla ilgili tek düzen hesap planına hâkim, Beyanname, bildirge ve bildirimlerin hazırlanmasında aktif görev almış (KDV, muhtasar, damga, geçici vergi, kurumlar vergisi), E-defter, E-fatura süreçlerine hâkim ve bildirimlerde bulunacak, MUHASEBE programını aktif olarak kullanabilen, Tüm muhasebe süreçlerine hâkim, üst yönetime raporlama yapabilecek ve/veya gelen raporları kontrol ve analiz edebilecek, Bordroların yönetimini gerçekleştirmek, gelir ve giderleri kontrol etmek, KOSGEB ve ticaret bakanlığı teşvik ve destek takibi yapabilen, * SGK ve İş Güvenliği Yasalarına hâkim, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, MS Office yazılımlarını iyi derecede kullanabilen, İletişim becerisi yüksek, insan ilişkilerinde başarılı, takım çalışmasına yatkın, takipçi, sonuç odaklı çalışan, MUHASEBE MÜDÜRÜ aramaktayız… Lojman ve ya personel daire imkânımız bulunmamaktadır. ALANYA’DA İKAMET EDEN ADAYLARIN BAŞVURUSUNU DEĞERLENDİRİYORUZ. Başvurular için Alanyum Arkası Cristal Park 1 sitesi karşısı J.O.DREAMS HOME SERVİCES ofisimize gelmenizi rica ederiz. Tel:0242 515 03 21.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani