İNSAN KAYNAKLARI ŞEFİ İŞ İLANI – 02.03.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanıBİENO CLUB SUNSET SPA HOTEL eleman ilanı İNSAN KAYNAKLARI ŞEFİ ilanı Buradaki .İNSAN KAYNAKLARI ŞEFİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
BİENO CLUB SUNSET SPA HOTEL
Pozisyon :
İNSAN KAYNAKLARI ŞEFİ
İlçe :
MANAVGAT iş ilanı
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Bieno Club Sunset hotel & Spa Otelimize tecrübeli İnsan Kaynakları Şefi aramaktayız. *Tercihen Manavgat’ta ikamet eden *Tercihen Turizm Otelcilik bilgisine sahip *Tercihen RMOS kullanabilen *Emekli kabul edilmemektedir. *Tercihen aynı pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli, *Bordro ve özlük işlemlerinde uzman *Tüm Resmi Kurum ve Kuruluşlarla ilişkilerin yürütülmesinden sorumlu olacak, *İletişim ve ikna gücü yüksek, – İş Sağlığı ve Güvenliği, Hijyen, Yangın, İlk Yardım Eğitimi ve KVKK ile süreçlerin takibi *Mevzuata, Teşvik, Gelir vergisi kanun vb. bilgisi olan ve uygulamaya hâkim, * Puantaj, bordro ve tahakkuk işlem süreçlerinin gerçekleştirilmesi, banka işlemlerinin yönlendirilmesi ve maaş ödemelerinin sorunsuz gerçekleştirilmesi, *MS Office uygulamalarına hâkim, *Aylık icra, BES, vb kesinti takibi ve ödemelerinin yapılması, -İşe giriş ve İşten ayrılış sürecindeki resmi işlemlerinin takibi, *Eğitim gereksinimlerini belirlemek ve eğitim girişimlerini desteklemek Otel Yönetiminin stratejik, hedefleri ve performans göstergeleri doğrultusunda hedefe yönelik insan kaynakları çözümleri üretebilecek, İş planlarını desteklemek amacıyla otelin uzun ve kısa vadeli iş gücü ihtiyaçlarını planlamak ve tahmin etmek *Gibi konularda tecrübesine güvenen adayların CV’lerini gm-sunset@bienohotels.com adresine pdf olarak mail atmaları rica olunur.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #manavgatisilani, #antalyaisilani

[psac_post_slider orderby="rand" show_date="false" show_author="false" category="2831"]