İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ İŞ İLANI – 05.03.2021 – ALANYA İŞ İLANI

ALANYA iş ilanıWHİTE CİTY RESORT OTEL – WHİTE CİTY BEACH OTEL eleman ilanı İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ ilanı Buradaki .İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
WHİTE CİTY RESORT OTEL – WHİTE CİTY BEACH OTEL
Pozisyon :
İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ
İlçe :
ALANYA iş ilanı
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya Türkler Mevkiinde bulunan 5 Yıldızlı WHİTE CİTY RESORT Otel’imizde, görev yapmak üzere İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ aramaktayız * Aynı pozisyonda en az 5 yıl tecrübeli, * Bordro ve özlük işlemlerinde uzman, * Tüm Resmi Kurum ve Kuruluşlarla ilişkilerin yürütülmesinden sorumlu olacak, * İletişim ve ikna gücü yüksek, * Mevzuata, Teşvik, Gelir vergisi kanun vb. bilgisi olan ve uygulamaya hakim, * Puantaj, bordro ve tahakkuk işlem süreçlerinin gerçekleştirilmesi, * Banka işlemlerinin yönlendirilmesi ve maaş ödemelerinin sorunsuz gerçekleştirilmesi, * İş Sağlığı ve Güvenliği,Hijyen,Yangın,İlk Yardım Eğitimi ve KVKK ile süreçlerin takibi * MS Office uygulamalarına hakim, * Tercihen ELEKTRA kullanabilen, * Aylık icra, BES, vb kesinti takibi ve ödemelerinin yapılması * İşe giriş ve İşten ayrılış sürecindeki resmi işlemlerinin takibi *Alanya bölgesinde ikamet eden veya edebilecek, *Avsallar-Konaklı ve Alanya ya personel servisimiz vardır. Ayrıca Lojman imkanımızda mevcuttur. Adayların resimli özgeçmişlerini ik@whitecityresort.com mail adresine yada şahsen başvurmalarını rica ederiz.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #alanyaisilani, #antalyaisilani

[psac_post_slider orderby="rand" show_date="false" show_author="false" category="2831"]