GOLDEN ORANGE HOTEL – REZERVASYON SORUMLUSU – 04.02.2022 – KONYAALTI İŞ İLANI

KONYAALTI iş ilanınıGOLDEN ORANGE HOTEL eleman ilanı REZERVASYON SORUMLUSU ilanı Buradaki .REZERVASYON SORUMLUSU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
GOLDEN ORANGE HOTEL
Pozisyon :
REZERVASYON SORUMLUSU
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Antalya Konyaaltı bölgesinde bulunan 3* GOLDEN ORANGE HOTEL otelimiz için ofisimizde görevlendirilmek üzere “Rezervasyon Sorumlusu veya Elemanı ” arayışımız mevcuttur. (Lojman imkanımız yoktur) . İlgilenen arkadaşların go@goldenorange.com.tr adresine cv göndermeleri gerekmektedir . GENEL NİTELİKLER *Tercihen turizm otelcilik eğitimi veren fakülte/meslek yüksek okulu mezunu, *Rezervasyon bölümünde deneyimli olan *MS Office uygulamalarını etkin kullanabilen, *İngilizce veya tercihen Rusça bilen, *Gelişime ve öğrenime açık *Temsil ve sunum yeteneği yüksek, pozitif, güler yüzlü *Motivasyonu yüksek, kendini geliştirmeye açık ve uzun soluklu çalışmaya istekli. *Antalya’da ikamet eden veya ikamet hususunda herhangi bir sorunu olmayan adaylar İŞ TANIMI *Rezervasyon yaptırmak isteyen misafirlere bilgi verme, rezervasyon taleplerini alma ve değerlendirmektir *Online kanaların yönetimi, rezervasyonların sisteme girişlerini ve kontrolünü, fiyat, parite, indirimler, ödeme vs takiplerini yapmak *Revenue Müdürü tarafından istenen rapor ve istatistikleri hazırlamak *Şirketlerden ve acentalardan gelen rezervasyonları sisteme girişini yapmak ve giriş gününden önce kontrollerini yapmak. *Önbürodaki diğer arkadaşları ile koordineli çalışarak gerektiğinde ekip arkadaşlarına yardımcı olmak.

#konyaaltimodhotel #konyaaltiisilanı #konyaaltielemanilanı #isilanı #elemanilanı #konyaalti #isara , #ANTALYA / KONYAALTIisilani, #KONYAALTIisilani