Gizli Profil – SEKRETER – 15.11.2021 – SERİK İŞ İLANI

SERİK iş ilanınıGizli Profil eleman ilanı SEKRETER ilanı Buradaki .SEKRETER iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
Gizli Profil
Pozisyon :
SEKRETER
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Daha önce eğlence departmanında tecrübesi olan adaylar göz önünde bulundurulacaktır. -Eğlence Müdürünün departman ve isletme ile ilgili iç ve dıs ilişkilerinde yardımcı olur. -Departmanın tüm teknik organizesini yürüterek Müdürü asiste eder. – Eğlence ve Aktivite Müdürünün belirlediği tüm talimatlara uyumluluğun sağlanması için gerekli kontrolleri yapar. – Departmanlar arası tüm ilişkilerin koordinasyon işlemlerini genel talimatlara uyarak sağlar. – Eğlence alt departmanlarının tüm basın islerini yapar. – Eğlence alt departmanlarının tüm ihtiyaçlarının toplanarak gerekli satın alma islerinin genel talimatlara uygun olarak yapılmasını sağlar, Eğlence ve Aktiviteler Müdürünü asiste eder. – Aylık is takip çizelgesinin ve raporlarının oluşturmasını ve takibini yapar. – Tüm eğlence ve aktivite departman çalışanlarının personel performans değerlendirmelerini raporlar. – Eğlence genel programına basım ve dağıtım islerini organize ve koordine eder. – Eğlence ve Aktiviteler ofisinin dosyalama ve arşivleme düzenini sağlar. – Gelen ve giden evrakların kaydını yapar, Eğlence ve Aktiviteler Müdürü direktifleri doğrultusunda evrakların dosyalanmasını ve gerekli yerlere iletilmesini ve dağıtılmasını sağlar. -Eğlence ve Aktivite Müdürü adına gelen mesajları alır ve zamanında ileterek, gerekli yanıtları verir. -Telefon fax mektup e-mail ve benzeri haberleşmeleri takip eder. -Eğlence ve Aktivite Müdürünün duyurularını yayınlar. -Toplantılarda, toplantı tutanaklarını tutup, düzenler, ilgili yerlere dağıtır ve dosyalar. -Eğlence ve Aktivite Müdürünün vereceği sözlü ve yazılı talimatları yerine getirir. – Eğlence ve Aktiviteler departmanı bünyesinde kullanılan tüm formların takibini yapar, kalite kayıtları kontrol çizelgesine göre saklanmasını sağlar. – Aylık ve yıllık is takip planlamalarının takibini yapmakla yükümlüdür. – Kalite Yönetim Sistemi ile ilgili her türlü bilgiye vakıf olur, talimat ve prosedürleri takip eder, uyar, katılımını sağlar ve bununla ilgili gerekli duyuruları departmana yapar. Tesisin Yönetim Temsilcisi tarafından talep edilen bilgilerin ulaştırılmasını sağlar. – Sosyal ve personel sorumlulukları yönünden; mesleği ile ilgili gelişmeleri yakından takip ederek çözüm üretilmesinde katkıda bulunur, ihtiyaç halinde fazla çalışma yapmaya hazırlıklıdır ve eğitim programlarına katılır. – Yangın ve Acil Durumda otel kural ve uygulamalarını bilmek .

#seri̇kmodhotel #seri̇kisilanı #seri̇kelemanilanı #isilanı #elemanilanı #seri̇k #isara , #ANTALYA / SERİKisilani, #SERİKisilani