Gizli Profil – RESEPSİYONİST – 01.02.2022 – MURATPAŞA İŞ İLANI

MURATPAŞA iş ilanınıGizli Profil eleman ilanı RESEPSİYONİST ilanı Buradaki .RESEPSİYONİST iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
Gizli Profil
Pozisyon :
RESEPSİYONİST
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
12 ay açık dört yıldızlı şehir merkezinde bulunan otelimizde çalışmak üzere; Üniversitelerin ya da meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun, Gece resepsiyonisti pozisyonunda deneyimi olan veya hizmet sektöründe benzer pozisyonlarda görev almış, Yabancı misafirlerle iletişim kurabilecek ve telefon trafiğini yönetebilecek seviyede İngilizce ya da Rusça bilen, İnsan ilişkilerine güvenen, misafir odaklı, hizmet kültürü gelişmiş, Pozitif, ekip halinde çalışmaktan keyif alan, sosyal, Öğrenmeye istekli, pozitif ve enerjik, Diğer departmanlar ve iş arkadaşları ile iyi çalışan, iyi bir takım oyuncusu, Dikkatini misafir ihtiyaçlarına odaklayabilen, sakin ve nazik kalabilen, çözüm odaklı Esnek çalışma saatlerinde rahat olabilen uzun soluklu çalışacak bay takım arkadaşı arıyoruz. Lojmanımız yoktur ayrıca çalışma izni gerekli olan yabancı vatandaşlar için başvuru kabul edilememektedir. Maillerinizi oldtownpointhotel@gmail.com adresine yönlendirmeniz rica olunur.

#muratpaşamodhotel #muratpaşaisilanı #muratpaşaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #muratpaşa #isara , #ANTALYA / MURATPAŞAisilani, #MURATPAŞAisilani