Expo Park Hotel – SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU – 19.10.2021 – MURATPAŞA İŞ İLANI

MURATPAŞA iş ilanınıExpo Park Hotel eleman ilanı SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU ilanı Buradaki .SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
Expo Park Hotel
Pozisyon :
SATIŞ PAZARLAMA SORUMLUSU
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Antalya Merkez Hal Kavşağı’nda bulunan YAZ- KIŞ 12 ay hizmet veren otelimiz için ” SATIŞ PAZARLAMA ” konusunda bilgi ve deneyimi olan bay bayan takım arkadaşları arıyoruz. Başvuru yapacaklarda aradığımız nitelikler şunlardır ; – En az bir yabancı dilde iyi derece konuşma ve yazma becerisine sahip olmak, – Otel online pazaryerleri ve satış kanalları yönetimi konusunda bilgisi bulunan, – Otelcilik, seyehat acentaları, tur operatörleri gibi alanlarda bilgisi olmak, sektördeki oyuncuları tanıyor ve biliyor olmak. – Daha önce otellerin, turizm firmalarının satış pazarlama, resepsiyon veya rezervasyon bölümlerinde çalışmış olmak, başka sektörlerin satış – pazarlama bölümlerinde çalışmış olanlarda başvuru yapabilir. – İyi derece bilgisayar kullanma becerisine sahip, tercihen otel yönetim proğramlarından birini daha önce kullanmış olmak, – Hızlı ve çabuk bir şekilde konusunda 3-4 satırdan oluşan 1 parağraf tanıtım yazıları yazabilme yeteneğine sahip olmak. – Sosyal medya hesapları yönetme ve içerik oluşturmada bilgisi bulunmak veya bu alanda gelişime açık olmak, – Fotoğraf düzenleme, video edit proğramlarını azda olsa biliyor olmak, – İnternet reklamları ( Google Ads, Youtube vs ) oluşturma ve yönetme konusunda bilgisi olmak ( tercihen ) Not : Telefonla başvuru alınmamaktadır, Lojman imkanı yoktur. Antalya içinde ikamet edelerin başvurması rica olunur. Başvurularınızı info@expoparkhotel.com’a göndererek yapabilirsiniz. Lütfen eposta konusuna ” Satış Pazarlama – AD -SOYAD ” yazmayı unutmayınız.

#muratpaşamodhotel #muratpaşaisilanı #muratpaşaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #muratpaşa #isara , #ANTALYA / MURATPAŞAisilani, #MURATPAŞAisilani