ELEKTRİKÇİ İŞ İLANI – 13.02.2021 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanıSİDE ROYAL PARADİSE eleman ilanı ELEKTRİKÇİ ilanı Buradaki .ELEKTRİKÇİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
SİDE ROYAL PARADİSE
Pozisyon :
ELEKTRİKÇİ
İlçe :
MANAVGAT iş ilanı
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
ANTALYA – MANAVGAT adresinde yer alan SİDE ROYAL PARADİSE otelde görevlendirilmek üzere ELEKTRİKÇİ – TESİSATÇI takım arkadaşları arıyoruz. Aranan Nitelikler: * En az Meslek Lisesi mezunu veya üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, * En az aynı pozisyonda 3 yıl çalışmış, * Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip (Elektrik – Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Bakım Onarım ya da Tesisat vb ) * Soğutma, Tesisat , Elektrik, Metal işleri ve paslanmaz konularına hakim, * İş güvenliği bilincine sahip, * Takım çalışmasına uyum sağlayabilecek, * Erkek Adaylar için Askerlik ile ilişkisi olmayan, * Lojman ve servis imkanı sağlanmaktadır. Adayların 0 542 322 37 56 nolu telefon numarasından Yasin Mümtaz ÇELİK bey ile görüşmeleri rica olunur.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #manavgatisilani, #antalyaisilani