DİZALYA PALM GARDEN – DİYETİSYEN – 04.03.2022 – ALANYA İŞ İLANI

ALANYA iş ilanınıDİZALYA PALM GARDEN eleman ilanı DİYETİSYEN ilanı Buradaki .DİYETİSYEN iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
DİZALYA PALM GARDEN
Pozisyon :
DİYETİSYEN
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Dizalya Hotels bünyesinde, Kalite Departmanına bağlı görevlendirilecek aşağıdaki niteliklere sahip Diyetisyen aramaktayız. Aranan Nitelikler * Üniversitelerin Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun, * Gıda Güvenliği ve Gıda mevzuatına hâkim, * Tercihen ISO 9001, ISO 22000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği Sistemleri konusunda bilgiye ve deneyime sahip, * MS Office programlarını iyi derecede kullanabilen, * İş takibi güçlü, sonuç odaklı çalışan ve raporlama becerileri gelişmiş, * Öğrenmeye ve gelişmeye açık, * Takım çalışmasına yatkın, * İletişimi kuvvetli, insan ilişkilerinde başarılı * Kişisel bakımına özen gösteren ekip arkadaşları aramaktayız. Başvuruların mail yoluyla kalite@dizalya.com adresine göndermeleri veya şahsen tesisimize gelerek İnsan Kaynakları Müdürlüğüne yapılması rica olunur.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani