DIAMOND DELUXE OTEL – SICAK ŞEFİ – 16.04.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıDIAMOND DELUXE OTEL eleman ilanı SICAK ŞEFİ ilanı Buradaki .SICAK ŞEFİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
DIAMOND DELUXE OTEL
Pozisyon :
SICAK ŞEFİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Turizm sektöründe gündoğdu bölgesinde faaliyet gösteren Diamond Beach isimli 5 yıldızlı otelimizde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen pozisyonda çalışma arkadaşları arıyoruz . Sıcak Şef; 1.Tercihen ilgili pozisyonda en az 4 yıl deneyimli. 2.Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ve güler yüzlü hizmeti ilke olarak benimsemiş. 3.İletişim kurma konusunda güçlü. 4.Mesleği ve görev tanımı konusunda hassas takım arkadaşları arıyoruz. İlgilenenlerin aşağıdaki iletişim numarası ve mail adresine cv göndermeleri yada şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Tl. 0537 206 1084 Bilgilerinizin gizli tutulması hususu şirketimiz sorumluluğunda olup, KVKK ve Şirket politikası gereği bu hususa özen göstermekteyiz.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani