DIAMOND DELUXE OTEL – BAR CAPTAIN – 16.04.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıDIAMOND DELUXE OTEL eleman ilanı BAR CAPTAIN ilanı Buradaki .BAR CAPTAIN iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
DIAMOND DELUXE OTEL
Pozisyon :
BAR CAPTAIN
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Turizm sektöründe gündoğdu bölgesinde faaliyet gösteren Diamond De Luxe isimli 5 yıldızlı otelimizde görevlendirilmek üzere aşağıda belirtilen pozisyonda çalışma arkadaşları arıyoruz . Bar Kaptanı; 1.Tercihen ilgili pozisyonda en az 2 yıl deneyimli. 2.Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ve güler yüzlü hizmeti ilke olarak benimsemiş. 3.İletişim kurma konusunda güçlü. 4. En az 1 Yabancı Dil bilen 5.Mesleği ve görev tanımı konusunda hassas takım arkadaşları arıyoruz. İlgilenenlerin aşağıdaki mail adresine cv göndermeleri yada şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. deluxe.fb@thediamondhotels.com Bilgilerinizin gizli tutulması hususu şirketimiz sorumluluğunda olup, KVKK ve Şirket politikası gereği bu hususa özen göstermekteyiz.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani