CRSYTAL PALACE LUXURY RESORT &SPA – DEPO ŞEFİ – 04.02.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıCRSYTAL PALACE LUXURY RESORT &SPA eleman ilanı DEPO ŞEFİ ilanı Buradaki .DEPO ŞEFİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
CRSYTAL PALACE LUXURY RESORT &SPA
Pozisyon :
DEPO ŞEFİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Gündoğdu Mevkide Crystal Palace Luxury Resort & SPA İşletmemize DEPO ŞEFİ çalışma arkadaşı aramaktayız; *Benzer pozisyonda en az 3 yıl deneyimli, *MS Office programlarını kullanabilen ve özellikle iyi derecede Excel bilen, *Tercihen Logo, Sedna Hotel, Sedna F&B vb. otel programları kullanımında deneyimli, *Mal kabul ve dağıtımı işlemlerinde bilgi sahibi, *Depo giriş-çıkışlarının kayıt ve takibini yapabilecek, *Stok kontrolü, raf düzeni ve sayım konularında tecrübeli, *Dikkatli, sorumluluk sahibi, takip ve kontrol yeteneği gelişmiş, *Problem çözme becerisi yüksek, *Takım çalışmasına yatkın, Manavgat’a servis imkanımız bulunmaktadır. Lojman imkanımız bulunmaktadır. Başvuru yapan adayların Resimli CV’lerini hrs.palace@crystalhotels.com.tr adresine e-mail yoluyla gönderebilirler.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani