CALIDO MARIS – TEKNİK ŞEF – 03.02.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıCALIDO MARIS eleman ilanı TEKNİK ŞEF ilanı Buradaki .TEKNİK ŞEF iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
CALIDO MARIS
Pozisyon :
TEKNİK ŞEF
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Antalya Manavgat Çenger ‘de bulunan CALİDO MARİS Otelimizde görevlendirmek üzere “TEKNİK ŞEF” arayışımız bulunmaktadır. *Alanında benzer otellerde en az 3 yıl tecrübe sahibi, *Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, *Isıtma-soğutma sistemleri, havalandırma sistemleri, buhar sistemleri, basınçlı hava sistemleri, *Elektrik sistemleri, bina tamir bakım vb. konularında tecrübeli, *Tesis açılış ve kapanış süreçlerinde tecrübeli, *Ekip çalışmasına yatkın *Enerji verimliliği konusunda yeniliklere açık ve takip edebilen, *İş sağlığı güvenliği konularına mevzuatlarına hâkim olan, *İletişim becerilerini etkili bir biçimde kullanabilen *Kullanılan kimyasal ve bakım-onarım sistemlerine hâkim. İlgilenen adayların belirtilen mail adresine resimli özgeçmişlerini göndermeleri ya da şahsen başvuru yapmaları rica olunur. KAHVECİOĞLU İNŞAAT TURİZM İŞL.TİC.A.Ş. olarak, özgeçmişinizi tarafımıza göndermeniz suretiyle formda yer alan kişisel verileriniz, 07.04.2016 tarihinde Resmi Gazete’ de yayınlanarak yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında işletmemiz tarafından değerlendirme sürecinde, işe başvuru sürecinde yapılacak değerlendirme ve verilecek karara dayanak olması, bundan sonraki işe alım süreçlerinde gerekse işe alım amacıyla değerlendirilmesi için işlenecek, kaydedilecek ve işe alınmamanız halinde en fazla bir yıl süre ile saklanacaktır. Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni ‘ne https://www.calidomaris.com/kvkk/ adresinden ulaşabilirsiniz.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani