BİLEM HIGH CLASS OTEL – SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜ – 10.11.2020 – MURATPAŞA İŞ İLANI

MURATPAŞA iş ilanınıBİLEM HIGH CLASS OTEL eleman ilanı SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜ ilanı Buradaki .SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
BİLEM HIGH CLASS OTEL
Pozisyon :
SATIŞ PAZARLAMA MÜDÜRÜ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Eski lara yolundaki 12 ay açık şehir otelimize Satış ve Pazarlama Müdürü aranmaktadır. *B2B ve B2C kontratlarına hakim, acenta diyalogları olan *Online kanalların kullanımına ve yönetimine hakim *Kurumsal firma porföyü bulunan *Şehir oteli tecrübesi olan *Önbüro departmanıyla uyumlu şekilde çalışabilecek *4 veya 5 yıldızlı otellerde aynı pozisyonda en az 3-4 yıl görev almış *Erkek adaylarda askerliğini tamamlamış *Prezentabl ve diksiyonu düzgün, insan ilişkileri kuvvetli *İngilizce diline çok iyi derecede hakim, yazışma yapabilecek *Elektra programını iyi derecede kullanabilen *Tercihen ikinci bir dilen bilen *B sınıfı ehliyeti olan adayların cvlerini mail ortamında ulaştırmaları rica olunur.

#muratpaşamodhotel #muratpaşaisilanı #muratpaşaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #muratpaşa #isara , #ANTALYA / MURATPAŞAisilani, #MURATPAŞAisilani

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir