ASKA GRAND PRESTIGE HOTEL – ANİMATÖR – 18.04.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıASKA GRAND PRESTIGE HOTEL eleman ilanı ANİMATÖR ilanı Buradaki .ANİMATÖR iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ASKA GRAND PRESTIGE HOTEL
Pozisyon :
ANİMATÖR
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
ASKA GRAND PRESTIGE Hotel bünyesindeki Otelimiz ,için kaliteye önem veren, güler yüzlü, ekip çalışmasına uyumlu aşağıdaki niteliklere uygun .Eğlence ve aktivite programlarında aktif yer alabilecek, Başta Rusça olmak üzere; İngilizce ve/veya Almanca dillerinden en az bir yada birden fazla yabancı dili çok iyi derecede bilen (ikinci dil tercih sebebidir), Dans yeteneği olan ve eğlenmeyi seven, Dış görünümüne özen gösteren, ve tüm departman amir ve otel arkadaşlarına saygı gösteren.. Hareketli ve neşeli bir çalışma ortamında dinamizmi ile misafir memnuniyetini artırmayı hedef olacak ve takım çalışmasına yatkın, güler yüzlü ve pozitif adaylar… Not: Mini club animatoru ,Spor animatoru (step-zumba-su jimnastiği-sabah sporu) vs. Gibi aktivitelere hakim olan ve exstralariniz mevcuttur. İletişim No : 5424903769 Müracaat edecek adaylar resimli özgeçmişlerini prestige.ik@askahotels.com e-mail adresine göndermeleri gerekmektedir.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani