ANTIQUE ROMAN PALACE – RESTAURANT CAPTAIN – 03.02.2022 – ALANYA İŞ İLANI

ALANYA iş ilanınıANTIQUE ROMAN PALACE eleman ilanı RESTAURANT CAPTAIN ilanı Buradaki .RESTAURANT CAPTAIN iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ANTIQUE ROMAN PALACE
Pozisyon :
RESTAURANT CAPTAIN
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Nisan ayında, sezon açılışını yapacak olan Alanya merkezdeki otelimize aşağıdaki şartlara uyan Restaurant Captain çalışma arkadaşı aramaktayız. *Tercihen Üniversitelerin Turizm Otelcilik bölümünden mezun, * Aynı pozisyonda en az 3 yıl tecrübeli, * İyi derecede yabancı dil bilgisine sahip(İngilizce veya Rusça ) * Misafir memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiş, * Yiyecek ve içecek servisi hakkında ileri derecede bilgi sahibi, standartların sürekliliğini sağlayabilen ve geliştirebilen, * F&B departmanın eğitim planlaması yapabilecek ve mesleki eğitimleri verebilecek * Personel yönetimi konusunda disiplinli ve adil, * İletişim yeteneği güçlü vizyon sahibi ve ikna kabiliyeti yüksek Müracaat için, insankaynaklari@antiqueromanpalace.com adresine fotoğraflı CV’ nizi gönderiniz, Uygun adaylara randevu verilerek, görüşme için davet edilecektir.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani