ANKA GRUP GIDA TARIM BESİCİLİK – COST CONTROLLER – 12.11.2021 – ALANYA İŞ İLANI

ALANYA iş ilanınıANKA GRUP GIDA TARIM BESİCİLİK eleman ilanı COST CONTROLLER ilanı Buradaki .COST CONTROLLER iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ANKA GRUP GIDA TARIM BESİCİLİK
Pozisyon :
COST CONTROLLER
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Alanya Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmamızın, görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklere sahip COST KONTROL takım arkadaşı arayışımız bulunmaktadır. · Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, · Benzer pozisyonda da önce çalışmış. · Muhasebe işleyişine ve bilgisine sahip, . Sistemli ve planlı çalışma prensibine sahip, · Muhasebe ve maliyet programlarına hakim olan, · İletişim ve ikna becerileri güçlü, · MS Office programlarını ve özellikle de Excel’ i iyi kullanabilen, · Süreç analizi yapabilen ve üst yönetime raporlama yapabilecek, · Analitik düşünebilen ve takım çalışmasında yatkın, · Detaylara önem veren , prensipli ve iş disiplinine sahip, · Erkek adaylar için askerliğini yapmış olan, ekip arkadaşı arıyoruz..

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani