AMARA LUXURY RESORT & VILLAS – BELLBOY – 18.04.2022 – KEMER İŞ İLANI

KEMER iş ilanınıAMARA LUXURY RESORT & VILLAS eleman ilanı BELLBOY ilanı Buradaki .BELLBOY iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
AMARA LUXURY RESORT & VILLAS
Pozisyon :
BELLBOY
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Mayıs ayında sezon açılışını yapacak, Kemer/ Göynük bölgesinde bulunan otelimiz için “BELLBOY” çalışma arkadaşları aranmaktadır. * TC. Vatandaşı * Alanında en az 1-2 yıl deneyime sahip * Tercihen üniversitelerin Turizm ve Otel İşletmeciliği bölümünden mezun, * İngilizce ve Rusca dillerinden en az birini iyi derecede bilen (2. Dil tercih sebebidir) * Vardiyalı çalışma engeli bulunmayan, * Güler yüzlü ve diksiyonu düzgün, * Ast-Üst ilişkilerine önem veren — Antalya şehir merkezine personel servisimiz bulunmaktadır, şehir dışından başvuran adaylar için de lojman da konaklama imkanı sunulmaktadır. İlgili adayların başvurduğu pozisyonu belirterek fotoğraflı CV’lerini arif.pektas@armashotels.com adresine göndermelerini rica ederiz.

#kemermodhotel #kemerisilanı #kemerelemanilanı #isilanı #elemanilanı #kemer #isara , #ANTALYA / KEMERisilani, #KEMERisilani