ALİ BEY RESORT SORGUN – DEKORATÖR – 05.03.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıALİ BEY RESORT SORGUN eleman ilanı DEKORATÖR ilanı Buradaki .DEKORATÖR iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ALİ BEY RESORT SORGUN
Pozisyon :
DEKORATÖR
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Antalya – Manavgat Sorgun Mevkinde bulunan ALİ BEY RESORT SORGUN tesisimiz Animasyon Departmanında ” Dekorasyon Elemanı ” olarak 2022 sezonunda görev alacak aşağıda özellikleri belirtilmiş çalışma arkadaşı aramaktayız. İş Tanımı: Daha önce benzer pozisyonda çalışmış, En az orta okul mezunu, Sorumluluk sahibi, Ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış , Adayların başvurularını bekliyoruz. Yabancı Dil Tazminatı CEF ( CommonEuropean Framework) Dil Düzeyi Göstergeleri skalasında B1 ve üzeri seviyede veya bu seviyenin karşılığı olarak yabancı dil bilgisini belgeleyen çalışanlara Animasyon departmanında 2. yabancı dil için ücrete ilave olarak çalıştığı sürece tesisimizin belirleyeceği miktarlarda Yabancı Dil Tazminatı ödenir. Sezon Performans Primi (Başarılı bir şekilde sezonu tamamlayan personelin toplam çalışma günü hesabıyla yapılan bir aylık ücretine kadar çıkabilen tutarda sezon performans primi ödenir. Yetkili kişi Animayon departmanı yöneticimiz Eral Belo dur. Başvurularınızı mail yolu ile ebelo@alibey.com adresine CV-Özgeçmişinizi göndererek yapmanız bizi memnun edecektir.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani