ALERIA HOTELS – BANKET SATIŞ SORUMLUSU – 24.11.2021 – MURATPAŞA İŞ İLANI

MURATPAŞA iş ilanınıALERIA HOTELS eleman ilanı BANKET SATIŞ SORUMLUSU ilanı Buradaki .BANKET SATIŞ SORUMLUSU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ALERIA HOTELS
Pozisyon :
BANKET SATIŞ SORUMLUSU
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Antalya Merkezde konumlanan ve 12 ay faaliyet gösteren tesisimize; aşağıdaki kriterlere sahip “ORGANİZASYON SORUMLUSU” takım arkadaşı arayışımız mevcuttur. İlgilenen adayların fotoğraflı ve detaylı özgeçmişlerini ilandaki mail adresine yönlendirmeleri gerekmektedir. * Bayan, * Tercihen Üniversite mezunu, * Etkinlik ve satış operasyonunda en az 5 yıl deneyimli, * Kurumsal etkinliklerin düzenlenmesinde tecrübeli, * İnsan ilişkileri güçlü, misafir memnuniyeti sağlayabilen, * Ekip çalışmasına yatkın, eğitim ve denetleme konusunda tecrübeye sahip, * Yönetim, planlama ve organizasyon yeteneğine sahip, * Satış & Pazarlama departmanında fikir üretebilen, * Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, * Bilgisayar programlarını kullanabilen, sunum oluşturup sunabilen, * Organizasyon maliyetlerine hakim olan; Banket, düğün, toplantı, fuar gibi organizasyonları yönetebilecek.

#muratpaşamodhotel #muratpaşaisilanı #muratpaşaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #muratpaşa #isara , #ANTALYA / MURATPAŞAisilani, #MURATPAŞAisilani