ALAN XAFIRA DELUXE RESORT&SPA – TESELLÜM MEMURU – 04.02.2022 – ALANYA İŞ İLANI

ALANYA iş ilanınıALAN XAFIRA DELUXE RESORT&SPA eleman ilanı TESELLÜM MEMURU ilanı Buradaki .TESELLÜM MEMURU iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ALAN XAFIRA DELUXE RESORT&SPA
Pozisyon :
TESELLÜM MEMURU
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
* En az Lise Mezunu * Otelcilik sektöründe en az 1 yıl Tesellüm Memuru olarak çalışmış, * Depo maksimum minimum stok kontrolü yapabilecek, * Depo iş akış prosedürlerini yerine getirebilecek, * Depo günlük transfer, giriş-çıkış işlemlerini prosedürlere uygun gerçekleştirebilecek, * Depo düzeninin ve temizlik kontrolünün sağlayabilecek, * Tercihen Sedna ve Excel paket programlarını kullabilen, * Bay Not: 1-Müracaat edecek adaylar özgeçmişlerini ik@xafiradeluxeresort.com e-mail adresine göndermeleri gerekmektedir. 2-Lojman ve Personel Servisi vardır. ( Servis Güzergâhı Tosmur, Alanya, Konaklı, Payallar, Türkler, Avsallar ve İncekum ) 3-09:30 – 17:00 saatleri arasında 0538 946 17 16 numaradan Satınalma Müdürü ile iletişim kurabilirler. 4- Lütfen iletmiş olduğunuz özgeçmişinizde özel nitelikli kişisel verilerin (ırkınız, etnik kökeniniz, siyasi düşünceniz, felsefi inancınız, din, mezhep veya diğer inançlarınız, kılık ve kıyafetiniz, dernek, vakıf ya da sendika üyelikleriniz, sağlığınız, cinsel hayatınız, ceza mahkûmiyetinize ve hakkınızdaki güvenlik tedbirlerine ilişkin bilgiler) yer almadığından emin olunuz. İşlenmesini tercih etmediğiniz kişisel verileri, özgeçmişinizde bulundurmamanızı ve bu verileri içerir dosya yüklememenizi rica ederiz. İş başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde, adli sicil kaydınıza ilişkin bilgi ve belge talep edilecektir.

#alanyamodhotel #alanyaisilanı #alanyaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #alanya #isara , #ANTALYA / ALANYAisilani, #ALANYAisilani