AG HOTELS ANTALYA – TEMİZLİK GÖREVLİSİ – 03.02.2022 – MURATPAŞA İŞ İLANI

MURATPAŞA iş ilanınıAG HOTELS ANTALYA eleman ilanı TEMİZLİK GÖREVLİSİ ilanı Buradaki .TEMİZLİK GÖREVLİSİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
AG HOTELS ANTALYA
Pozisyon :
TEMİZLİK GÖREVLİSİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Şehir Otelciliğinin yeni yüzü AG Hotels Antalya, yenilikçi, vizyoner yapısı ve birçok ilke imza atması ile öne çıkıyor. Açılışından bugüne kadar üstün hizmet performansı ile misafirlerin memnuniyetlerini en üst seviyede tutmayı başaran otelimizde ekibimizin bir parçası olmak üzere aşağıdaki niteliklere sahip “ TEMİZLİK GÖREVLİSİ “ arıyoruz. Tecrübeli sorumluluk bilinci gelişmiş, Yoğun iş temposunda çalışabilecek, İnsan ilişkilerinde başarılı, dinamik ve proaktif, Dış görünüşüne ve kişisel hijyenine önem veren, Diksiyonu düzgün ve enerjik, Belirlenen otel standartlarında hızlı ve etkin bir şekilde hizmet verilmesini sağlayan, Ekip çalışmasına uyumlu, Başvurularınızı muhasebe@aghotels.com.tr adresine fotoğraflı CV ile e-posta yoluyla iletişime geçerek yapabilirsiniz.

#muratpaşamodhotel #muratpaşaisilanı #muratpaşaelemanilanı #isilanı #elemanilanı #muratpaşa #isara , #ANTALYA / MURATPAŞAisilani, #MURATPAŞAisilani