ADALYA HOTELS – İNSAN KAYNAKLARI ŞEFİ – 01.02.2022 – MANAVGAT İŞ İLANI

MANAVGAT iş ilanınıADALYA HOTELS eleman ilanı İNSAN KAYNAKLARI ŞEFİ ilanı Buradaki .İNSAN KAYNAKLARI ŞEFİ iş ilanına başvurmak için ilandaki yazan iletişim bilgilerine başvurunuz.

Firma :
ADALYA HOTELS
Pozisyon :
İNSAN KAYNAKLARI ŞEFİ
Gsm :
Telefon :
E-Posta :
Açıklama :
Adalya Hotels Manavgat Bölgesi’nde bulunan Ocean Deluxe otelimize İNSAN KAYNAKLARI departmanına bağlı,aşağıdaki niteliklere sahip İNSAN KAYNAKLARI ŞEF arayışımız bulunmaktadır. -En az 3 yıl 5 yıldızlı otel tecrübesi olan, – 4857 sayılı İş Kanunu ve çalışma mevzuatına hâkim, personel özlük işlemleri, bordro ve tahakkuk konusunda bilgi sahibi, -İşveren teşvik konularına hakim – Personel işe giriş ve çıkışla ilgili tüm süreçlerin yürütülmesi, – Personel Özlük Dosyalarının hazırlanması ve güncellenmesi, -Asya Soft programı kullanabilen – Günlük PDKS yoklamasının hazırlanması süreçlerini yürütebilecek, -Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş, insan ilişkilerinde başarılı, -Genel dış görünüş tavır ve davranışlarıyla şirketi temsil edebilen, -Bay İlgilenen adayların fotograflı özgeçmişlerini göndermeleri rica olunur.

#manavgatmodhotel #manavgatisilanı #manavgatelemanilanı #isilanı #elemanilanı #manavgat #isara , #ANTALYA / MANAVGATisilani, #MANAVGATisilani